המוצרים שלנו

שלד- חברת נדל"ן בתבונה מבצעת את כל סוגי בניית השלד החל מבתים פרטיים ועד רבי קומות עם ניסיון בתמ"א 38 וכן משרדים, מסחרי ובתי כנסת.
העבודות מתבצעות תחת פיקוח צמוד של מנהל עבודה מוסמך ושימת לב לעמידה בתקנים ובבדיקות השונות הנדרשות ע"י הרשויות כדי להקל בקבלת טופס 4 בסיום הפרוייקט.
כמו"כ קיים צוות של אינם תושבי שטחים למקומות מיוחדים.

גמרים- חברת נדל"ן בתבונה מבצעת את כל מה שנכלל בעבודות הגמר כגון, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, שפכטל, צבע, איטום ועוד. גם לבתים פרטיים וגם לרבי קומות וכן משרדים, מסחרי ובתי כנסת.
העבודות מתבצעות לאחר תיאום ציפיות מול התוכניות והמעורבים בפרוייקט ובתיאום מלא לאורך העבודה עם אדריכל הפרוייקט לשביעות רצונו של הלקוח.
העבודות מתבצעות ע"י צוותים מנוסים ומקצועיים המותאמים במיוחד לכל שלב בעבודה לקבלת תוצאה מושלמת.

בניית ממ"ד- לחברת נדל"ן בתבונה ניסיון רב בבניית ממ"דים לביטחון האישי שלך ועמידה בתקני הג"א ופיקוד העורף תוך זמן קצר ואיכות גבוהה.

בניית חמ"ד- פטנט ייחודי שיש לחברת נדל"ן בתבונה למי שאין באפשרותו להוסיף חדר נוסף הוא חדר מוגן דירתי בו אנחנו הופכים חדר קיים בתוך הדירה לחדר מוגן כולל דלת וחלון ממ"ד הפטנט עם אישור מכון התקנים ועבר בהצלחה גדולה ניסוי של פיקוד העורף.

הכנת דירות למכירה- שאתה רוצה למכור את דירתך חשוב לך לדעת ולהבין את הקונה שהוא בא לראות את הדירה אחרי שכבר ראה כמות נכבדה של דירות ואם לא יהיה משהו מיוחד בדירה שלך מן הסתם ימשיך לדירה הבאה ולכן בנדל"ן בתבונה בנינו את החבילה הזאת שאנחנו מגיעים ונותנים טאצ' אישי לדירה בעלות משתלמת שלרוב גם מעלה את מחיר הדירה או לפחות שומרת על המחיר אותו אתה דורש.

הכנת דירות להשכרה- שאתה רוצה להשכיר את דירתך חשוב לך לדעת ולהבין את השוכר שהוא בא לראות את הדירה אחרי שכבר ראה כמות נכבדה של דירות ואם לא יהיה משהו מיוחד בדירה שלך מן הסתם ימשיך לדירה הבאה ולכן בנדל"ן בתבונה בנינו את החבילה הזאת שאנחנו מגיעים ונותנים טאצ' אישי לדירה בעלות משתלמת שלרוב גם מעלה את מחיר השכירות או לפחות שומרת על המחיר אותו אתה דורש.

שיפוץ דירות למשקיעים- הראש של משקיע עובד אחרת מלקוח רגיל, משקיע רוצה להשקיע את המינימום הנדרש כדי לקבל את התוצאה המושלמת שתתבטא בהכנסות משכירות הנכס לאורך זמן, הידע הרב שיש לנו בחברה בתחום ההשקעות עוזר לנו למפות את העבודה עוד לפני תחילתה כגון להבין מי השוכר הפוטנציאלי של הדירה וכך להביא למשקיע את התוצאה המושלמת והרצויה תוך שמירה על תקציב מתאים.

חלוקת דירות- בנדל"ן בתבונה הבנו שחלוקת דירה דורשת תשומת לב מיוחדת לדברים הקטנים כיוון שממש כל סנטימטר חשוב ויכול להשפיע על התוצאה של גודל היחידה הסופית האם תהיה ראויה למגורים או שתהפוך ליחידה בלתי רצויה ושוממת ולכן חשוב לעבוד עם קבלן שמבין ויודע לקרא תוכניות כדי שזה באמת יגיע לתוצאה הרצויה והנכונה וידע גם לפתור דברים תוך כדי עבודה אם מתגלים שינויים במידות. וכך להביא ללקוח את התוצאה המושלמת והרצויה.

שיפוץ קומפלט- תהליך של שיפוץ דירה ובעיקר אם הוא מהיסוד דורש הרבה מאד פרמטרים בקבלן כדי שזה יעבור בשלום ובנחת ובסוף גם יביא לתוצאה המושלמת, כגון הבנת וקריאת תוכניות, יחסי אנוש מעולים, עבודה תחת לחץ והגדלת ראש, עמידה ביעדים, הבנה מעמיקה בכל שלבי הבניה, הבנה בתכנון ועיצוב ועוד.. בחברת נדל"ן בתבונה תמצאו אנשי מקצוע מנוסים שעונים לדרישות האלו ויגשימו לכם את החלום בבניה מתוך חיוך ועמידה בתקציב.