אודותינו

שיש לקבלן שלך אהבה ליצירה אז התוצאה שאתה הלקוח מקבל היא גבוהה בהרבה מכל מה שאחרים יציעו לך. שאהרן פורסט הבעלים של החברה התחיל לפני כ-10 שנים בתחום הפרגולות זה כבר התבטא שם בתוצאות שקיבלו בעבודה מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. וככה זה המשיך גם בבניה.

היום עם הניסיון הרב שיש לנו בבניה מכל סוג שהיא והידע המקיף בנדל"ן. ניתן לך גם ייעוץ והכוונה לפני השיפוץ או הבניה, למשל בדירה שמיועדת להשכרה כמה אתה צריך להשקיע שבאמת ישתלם לך ויעלה את מחיר השכירות? התוצאה של העבודה אצלך תהיה גבוהה ואיכותית לאין ערוך ומה שחשיב שאתה תהיה מרוצה ורגוע שעשית את הצעד הנכון.

ואם נסכם ב-3 שורות את מה שחברת נדל"ן בתבונה עושה:

עוזרת לך ליישם את החלום שלך בבניה,

ע"י ירידה לפרטים הקטנים ותכנון נכון של שטח הדירה שלך מה שמונע כאבי ראש וסבל מיותר בהמשך.

וכדי לבנות ולהנגיש את הפנטזיות שלך למציאות באיכות גבוהה עם טאצ' אישי בלי לקרוע את הכיס עם תוספות פתאומיות ושמירת הלו"ז בשקיפות ואמינות.

מי אנחנו?

אהרן פורסט- בעלים ומייסד חברת נדל"ן בתבונה
האהבה שיש לי לנדל"ן והתשוקה ליצירה הביאה אותי להתעסק בתחום הבניה ולהתמקצע בכל מה שיכול לעזור לי להגשים ללקוחות את החלום שלהם בצורה מושלמת ותמיד עם חיוך. וכן בגלל שאני לא מושלם ובכל זאת בן אדם דאגתי לסובב את עצמי ולעבוד בצמוד עם יועצים, מהנדסים ואדריכלים מהשורה הראשונה בתחום שמשפיעים באופן ישיר על התוצאה המיוחדת שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו.

הבנתי כי להיות רק מקצועי זה לא מספיק, עולם של שיפוץ ובניה מורכב מפסיפס אנושי, תקשורת עם מגוון רחב של גורמים ובעלי מקצוע, לקוחות מרקע שונה, בעלי מאפיינים שונים שיש לאחדם לצורך קידום פרויקט משותף. אני מאמין כי המפתח לפרויקט מוצלח הוא ניהול בגובה העיניים, שקיפות מול כל הגורמים ושיתופם בתהליך. נדל"ן בתבונה מספקת מעטפת של שירותים לחברות יזמיות , משקיעים ובעלי דירות.

יהודה פורסט- מנהל פרוייקטים.
היחס המיוחד ללקוחות והכשרון היוצא דופן שיש ליהודה בקליטת דברים במהירות ובביצוע שלהם בשטח הביאו אותו בצדק לתפקיד של מנהל פרוייקטים כי בעולם בו אנו חיים הזמינות היא כלי באמצעותו אנו נמדדים, מהירות התגובה, ידע ומידע, יחס אישי, מקצועיות ואיכות השירות הפכו להיות פרמטר חשוב ומשמעותי עבור הלקוחות שלנו.

חיה פורסט- מנהלת משרד
בכל המשרדים שחיה ניהלה היא הביאה תוצאות פנומליות לבעלי העסק שלא הפסיקו להודות לה על הרמת העסק ושיפור העבודה מול לקוחות\ספקים או כל מי שקשור לעסק ולכן אתם תהנו משירות יוצא דופן ובלי נפילות של דברים בין הכיסאות.